top of page

Hlídání dětí starší 1 rok

Dětí starší jednoho roku nechtějí už jen převážně spát, nakrmit a občas si pohrát. Na to musíme stále myslet a při výběru Hlídací Babičky doporučit takovou, která bude umět dítě pozitvně rozvíjet, samozřejmě jen dle přání rodičů, nikoli podle sebe.
 

Přibývá aktivit, které mohou Hlídací Babičky s dětmi realizovat a je jen na rodičích, jak se s Hlídací Babičkou domluví, zda bude s dětmi jen doma nebo zda bude Babička brát děti ven, na různé kroužky, za kamarády atd... Individuální dohoda je velkou předností našich služeb.
 

Jestli Vás napadlo, že když hlídání zajišťují Hlídací Babičky (ženy starší 45 let) a nebudou tak dostatečně aktivní k vašim dětem, tak na to můžete hned zapomenout, protože většina našich Hlídacích Babiček svými akivitami hravě předčí i mladé aupair. Uvěříte, až poznáte svoji první Hlídací Babičku. A o porovnání zkušeností s mladšími samozřejmě nemůže být ani řeč. 
 

U dětí každého věku platí, že když nám rodiče dají alespoň 2 týdny před prvním hlídáním, je možné se nezávazně potkat s vícero Hlídacími Babičkami a zjistit, která vyhovuje nejvíce. Víme to my a vědí to i naše Babičky, že je naprosto normální, když je rodičům sympatičtější jedna konkrétní Babička. Navíc si všichni uvědomujeme, že rodiče vybírají člověka, který se bude starat o to nejcennější, co mají.
 

Opět je třeba zdůraznit, že ať hlídáme jedno nebo dvě děti, cena hlídání zůstává stejná. Při pravidelném hlídání 210,--Kč/hod.

 

V případě dotazů či poptávek využijte naši zákaznickou linku nebo poptávkový formulář.

bottom of page