top of page

Reference
Hlídací Babička - paní na hlídání dětí

Hlídáme děti od roku 2012, naše Babičky prošly stovkami rodin a hlídaly přes tisíce dětí. Pracujeme pouze s Babičkami, které mají kladné reference a rodiny jsou s nimi spokojené a doporučují je.

Hlídací Babička reference

Petra Frančová
dcera Klárka (1 rok)

Pravidelně každé úterý odpoledne chodím cvičit. Moji rodiče ještě nejsou v důchodu a manželovi rodiče žijí daleko, hlídání tedy nemáme. Cvičení mne provází celý život a nechtěla jsem se pohybu vzdát ani po narození dcerky. Hlídací babička - paní na hlídání - k nám chodí pravidelně již přes tři měsíce vždy na 4 hodiny a tento čas věnuji jen sobě. Myslím, že i my maminky máme nárok na "svůj čas", stihnu si zařídit spoustu věcí a přitom vím, že má dcera je ve správných rukou.

Hlídací Babička reference

Iva Zlámalová
syn Honzík (3 roky)
 

Skloubit práci a malé dítě není úplně jednoduché, zvlášť když se snažíte dostat do pracovního tempa, jako před mateřskou dovolenou. Hlídací Babičku využívám, když v práci musím na poslední chvíli zůstat déle a malého nemá kdo vyzvednout ze školky. Nestává se nám to často, ale když v práci musím zůstat do večera, tak vím , že o malého je dobře postaráno. Naše Hlídací Babička se stala součástí naší rodiny a určitě jí budeme využívat, až se nám za tři měsíce narodí holčička.

Hlídací Babička reference

Kamila Gruber
syn Eda (3 měsíce)
 

Paní na hlídání přišla hezky na čas, byla samostatná a na syna se hned "vrhla", snad byli oba spokojení . Syna vzala i na procházku, když jsme přišli domů, už spinkal v postýlce. Pokud budeme v budoucnu potřebovat hlídání, rádi si ji přes Vás zase vezmeme.

Zajímají Vás další recenze zákazníků? Google recenze zde

bottom of page