top of page

Hlídání miminek (do 12 měsíců)

Přístup k novorozencům a dětem do 12 měsíců se velmi liší od potřeb starších dětí. Uvědomujeme si, jak je tento fakt důležitý, a proto si zakládáme na tom, že rozlišujeme Hlídací Babičky vhodné k mladším dětem a starším dětem. Vždy upřednostňujeme a doporučujeme takové Babičky, které mají zkušenosti s novorozenci a díky tomu, že každou Babičku známe doopravdy osobně a nikoli jen na základě zaslaného životopisu (což je bohužel tristní realita v řadě hlídacích agentur), dokážeme vybrat tu pravou Hlídací Babičku.

Když nám rodiče dají čas, alespoň 2 týdny před prvním hlídáním, je možné se nezávazně potkat s vícero Hlídacími Babičkami a zjistit, která vyhovuje nejvíce. Víme to my a vědí to i naše Babičky, že je naprosto normální, když je rodičům sympatičtější jedna konkrétní Babička. Navíc si všichni uvědomujeme, že rodiče vybírají člověka, který se bude starat o to nejcennější, co mají.

Slyšeli jste už někdy o pojmu "manuál na dítě"? My ano a dostáváme ho dost často. Proto Vás chceme ubezpečit, že když nám rodiče napíší třístránkový popis, jak se má Hlídací Babička ideálně postarat o dítě, není to nic nenormálního, naopak nám to pomůže lépe se zorientovat ve vaší představě. V takovém návodu není napsáno jen kdy a jak nakrmit, jakou oblíbenou hračku kdy podat a kdy dítě uspat, ale někdy dostáváme i kompletní texty oblíbených písniček, takže je čistě na vás, jak moc budete chtít být detailní. Z naší zkušenosti je ideální jedna stránka informací a zdůraznění věcí, co Babička nikdy nesmí a co naopak vždy musí. I Hlídací Babičky chodí totiž na první hlídání rády připravené.  

bottom of page