top of page

Příběh Hlídacích Babiček
hlídací agentura - hlídání dětí Praha a okolí

Tak a jsme tady. Hlídací Babičky.

Daly jsme se dohromady, abychom ukázaly a připomněly, že hlídání dětí je od nepaměti naše řemeslo a nenecháme se ani náhodou vystrnadit novodobými hlídacími agenturami.

Čiperná Hlídací Babička plná síly a životních zkušeností totiž nejde jen tak nahradit.

Řada z nás pracovala v profesním životě v nemocničním či pečovatelském prostředí. Některé z nás působily jako vychovatelky nebo se staraly o děti celý život. Každopádně všechny z nás mají rády děti a náš starší věk automaticky neznamená, že bychom měly zůstat sedět doma. Naopak, využijeme všech našich zkušeností a uplatníme je při hlídání dětí.

Věřte, že procházíme pečlivým výběrem a jsou na nás kladeny mnohem vyšší nároky než při výběru agenturních pracovnic do hlídacích agentur. Hlídáme pro naše potěšení, ale neznamená to, že bychom hlídaly jakkoli amatérsky. Všechny Hlídací Babičky jsme samozřejmě také pojištěné. Jedná se o zcela profesionální službu hlídání dětí.

Jako „babičky-jednotlivkyně“ bychom se neprosadily, a proto vznikl nápad na založení projektu Hlídací Babička. Původní jednoduchý záměr „pomoci rodinám s hlídáním dětí“ se velmi rychle rozvinul v dnes plnohodnotně fungující společnost s vlastním zázemím, vedením, zodpovědností i ambicí projekt Hlídací Babička rozšířit na celé území České republiky.

Hlídací agentura Hlídací Babička funguje již od roku 2012 se stovkami spokojených zákazníků.

bottom of page