top of page

Hlídání nemocných dětí

Onemocnění dítěte přichází většinou náhle, rozhoduje proto rychlost zajištění hlídání.

 

SOS hlídání nemocných dětí od Hlídacích Babiček je kvalitní a spolehlivá služba pro rodiče, kteří potřebují rychle najít kvalifikovanou a zkušenou osobu, aby se postarala o nemocné dítě.

 

Zákaznická linka Hlídacích Babiček funguje každý den v čase 9:00 - 18:00 (včetně víkendů) a Hlídací Babičky jsou připraveny k výjezdu na hlídání 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme připraveni zajistit Hlídací Babičku ještě v ten den, kdy nám rodiče volají. Často nám také rodiče volají v podvečer s tím, že zítra ráno potřebují Hlídací Babičku. I takové situace umíme většinou rychle vyřešit.

 

Babičky mají dlouhodobou zkušenost s hlídáním nemocných dětí a jsou připraveny pomoci v jakékoliv situaci.

 

Služba je k dispozici po celé Praze a přilehlém okolí. SOS hlídání si můžete objednat telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře.

 

Cena služby je přizpůsobena délce a počtu dětí, Hlídací Babičky se snaží být co nejvíce dostupné pro rodiče v obtížných situacích. Nemusíte se obávat, že bychom za hlídání nemocných dětí účtovali vyšší ceny. Cena zůstává stejná jako u běžného SOS hlídání, tedy 200,--Kč/ hod. 

Zvolte SOS hlídání nemocných dětí od Hlídacích Babiček a mějte jistotu, že Vaše dítě bude v péči kvalifikované a spolehlivé osoby.

Na často kladený dotaz, zda hlídáme děti i v době, kdy mají neštovice, odpovídáme ANO, více se dočtete zde.

bottom of page